Obserwatorzy

MOICH PASJI KILKA

poniedziałek, 23 stycznia 2012

MOJE KOCHANE SIOSTRY!

Na wstępie dziękuję za komentarze - wszystkie są cudowne oraz za życzenia imieninowe - jestem wdzięczna za te miłe słowa.

Wracając do tematu postu.
Mam trzy siostry, wszystkie trzy są młodsze ode mnie i wszystkie wspierają mnie nie tylko w sprawach ważnych, ale i w moich pasjach. Dlatego dzisiaj o nich. Nie będę rozpisywać się ile dla mnie zrobiły i jakie są dla mnie ważne, ale byłoby nietaktem z mojej strony nie wspomnieć w tym miejscu o ich wkładzie w mój domek.
Jak już wcześniej pisałam, Joli zawdzięczam moje żyrandole, ponieważ oddała mi sporą część swojej kolekcji naszyjników i bransoletek, z których mogę czarować różne domkowe drobiazgi. Wypatrzyła mi też na Allegro porcelanowy serwis idealnie w skali, który uwielbiam.
Beatka podarowała mi kilka drobiazgów i dwie laleczki - mini Barbie, które kiedyś zamierzam przerobić do celów domkowych, ponieważ również są w skali.
Jest jeszcze Ilonka, która polowanie na miniaturki opanowała do perfekcji. Jest w tym niewiarygodna. Zakupiła mi kilka rzeczy, które nie trzymają skali (może je kiedyś wykorzystam - obecnie sprawdzają się w domku Barbie) i pozwoliło jej to nabyć wprawę w wyszukiwaniu tych idealnych oraz miano stałej klientki sklepu z używaną odzieżą, gdzie te cudeńka najczęściej wyłapuje. Jest ich sporo, więc wszystkich nie fotografowałam, pojawią się z czasem.
Nim umebluję mój domek chciałam się jednak pochwalić jej najlepszą (moim zdaniem) zdobyczą za zadziwiająco niską cenę. Jeszcze nie na swoich miejscach, ponieważ ze względu na braki mebli zapewne porozstawiane będą po całym domku. Sofa była w oryginalnym opakowaniu - nie rozpakowana. Do zestawu brakuje jeszcze podstawy na nuty, ale była odrobinkę uszkodzona i właśnie ją sklejam, natomiast dywan zakupiłam sama. Brakuje kilku szufladek, ale zobaczcie same......
Może i Wam uda się coś upolować w "Lumpeksach".
Rozpisałam się - oto one:
8 komentarzy:

 1. Witam mam przyjemność poznać. swoim blogu a minis są piękne. Dzięki za po moim blogu i zawsze czuć się komfortowo tam, ponieważ dom jest twój. Teraz po swoim blogu też. Gratulujemy pięknej blogu Beeler i pracy. Wiele pocałunki w twoim sercu.

  Hello I am pleased to meet you. your blog and your minis are beautiful. Thanks for following my blog and always feel comfortable there because the house is yours. Now I follow your blog too. Congratulations on the lovely blog by Beeler and work. Many kisses in your heart.

  OdpowiedzUsuń
 2. Your miniatures are very, very good! I can't wait to see all of your miniatures.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cuda upolowałaś w lumpexie!!! Aż dziw bierze, bo u mnie od paru miesięcy totalna klapa. Nawet żadnego trupka, a u Ciebie takie cuda !!!! Zazdroszczę bardzo, bardzo, bardzo !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Salonik pierwsza klasa! udało Ci się zdobyć wspaniałe mebelki, to biureczko (nie ujmując reszcie;) jest po prostu super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bonitas palabras hacia tus hermanos, es cierto que en muchas ocasiones son parte importante incluso en nuestro minimundo.
  Los muebles son preciosos.
  Mil besos...Julia

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne łupy. Najbardziej to lustro mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. NIUŃKA ♥¡Cuantos muebles tan bonitos!!!!
  Un abrazo

  OdpowiedzUsuń